קידום לך תצטיין
קידום לך תצטיין - קורס פסיכומטרי

פסיכומטרי - על המבחן

כיצד נרשמים למבחן הפסיכומטרי?

ראשית, נפתח ונאמר שמומלץ להירשם למבחן מוקדם ככל האפשר לפני מועד המבחן. הרשמה מוקדמת למבחן משפרת את הסיכוי להיבחן בדיוק במקום בו ביקשתי להיבחן באוניברסיטה הקרובה למקום מגוריך.

ההרשמה למבחן הפסיכומטרי יכולה להתבצע בשתי דרכים:

רכישת ערכת ההרשמה למבחן בחנות סטימצקי או באחת מחנויות הספרים האוניברסיטאיות. בערכת ההרשמה ניתן למצוא מלבד בחינה להתנסות עצמית, את טופס ההרשמה. בטופס הנ"ל נידרש למלא את פרטינו האישיים ואת העדפתנו מבחינת המקום בו נרצה להיבחן. כמו כן ישנו בטופס מקום לציין לאן ברצוננו לשלוח את הציון בנוסף לאוניברסיטאות שכבר מקבלות אותו באופן אוטומטי.

לאחר מילוי הטופס, יש ללכת עם הטופס לסניף בנק הדואר הקרוב למקום המגורים ולשלם שם את עלות המבחן(כ - 435 ש"ח). את טופס הרישום ואת אישור תשלום דמי המבחן יש לשלוח בדואר רשום למרכז הארצי לבחינות והערכה. אחרי כשבוע ישלח מכתב אישור על הרשמתנו למבחן הפסיכומטרי. לבסוף נקבל בדואר הודעה על מועד המבחן ומיקומו המדוייק.

האפשרות השנייה והחדשה יותר להירשם למבחן היא באמצעות אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות והערכה. הרשמה זו דורשת שימוש בכרטיס אשראי.

חשוב לשים לב לתאריך האחרון להרשמה למבחן הפסיכומטרי ולא לאחר! איחור משמעותו הרשמה מאוחרת בצירוף תשלום נוסף מעבר לעלות הבחינה המקורית (ומדובר בעלות נוספת משמעותית). בנוסף על כך, הרשמה מאוחרת עשויה לעלות במחסור במקומות בחינה במיקום הקרוב למקום מגורנו ועקב כך המבחן עלול להתקיים באוניברסיטה מרוחקת יותר וזה יהווה מטרד מיותר לכל הדעות.

תלמיד קידום
אם זו כניסתך הראשונה לאתר יש להזין בשם המשתמש ובסיסמה את מספר תעודת הזהות שלך.