קידום לך תצטיין
קידום לך תצטיין - קורס פסיכומטרי

פסיכומטרי - קידום אישי

רק בקידום אישי תהנה מכל היתרונות שיביאו אותך לציון המקסימלי שלך - המדריכים, ההכוונה האישית, חומרי הלימוד, התוכנות הייחודיות ועוד. לך על קידום ולך תהיה מי שרצית להיות.

קורס הפסיכומטרי המקיף והאיכותי ביותר בארץ

במסגרת הקורס תלמד את כל הידע הנדרש לך לבחינה, מיסודות הבסיס ועד לשאלות הכי קשות בכל תחומי המבחן הפסיכומטרי, באמצעות חומרי הלימוד המקיפים והמעודכנים ביותר בשוק.

בנוסף ינתן דגש מיוחד, ללימוד טכניקות לניהול זמנים ולהתמודדות עם הלחץ בבחינה, שכן לא מספיק רק לדעת את החומר על מנת להצטיין.

שיאו של הקורס מגיע בשלושת השבועות האחרונים, במהלכם תעבור "מרתון" הכולל מפגשי חזרה ותרגול, מבחני סימולציה ותחקור בחינה צמוד עם המדריך שמטרתם להתאים לך אסטרטגית פתרון מבחן אישית שתהיה האפקטיבית ביותר עבורך (כמה זמן כדאי לך להקדיש לכל נושא, אילו שאלות לפתור קודם וכו').

המדריכים

המדריכים שלנו שואפים לדבר אחד - להביא אותך לציון המקסימלי שלך, כדי שתוכל להיות מי שרצית להיות. מכך נובע הסיפוק שלהם ועל כך הם מתוגמלים.

המדריכים הם המנוע והמפתח להצלחה שלנו.

כל המדרכים ב"קידום אישי" הינם בעלי נסיון של 4 שנים לפחות, למעלה מאלף שעות הדרכה ומאות תלמידים. לכן, אין סיכוי שתיפול על מדריך שזה הקורס הראשון שלו וגם לאהשני או השלישי, כמו במכונים אחרים.

בתהליך המיון והגיוס של המדריכים אנחנו בוחרים לא רק אנשים מבריקים (עם פסיכומטרי מעל 700...)עם יכולות הדרכה ונסיון מוכח. אנחנו בוחרים באנשים ערכיים, בעלי אינטיליגנציה רגשית גבוהה, שיש להם את היכולת והרצון להבין ללבו של כל תלמיד, להיות רגישים לצרכיו ולקריאות העזרה שלעתים הוא משדר, אפילו אם מדובר רק במבט קל או בתנועת גוף, ולתת לו את ההסבר המתאים.

תוכנית לימודים אישית המותאמת לנקודות החוזק והחולשה שלך

בלעדי לקידום אישי - עוד לפני שהקורס מתחיל, המדריך נפגש איתך לפגישת היכרות אישית, בה ילמד מה רמת רעננות החומר שהגעת איתה, קצב הלמידה שלך, השאיפות והצרכים הייחודים לך כך שיוכל לכוון אותך במה להתמקד לאורך כל הקורס על מנת להצטיין. מרגע השיחה תוכל כבר להתחיל להתכונן ובעיקר להגיע לקורס בראש שקט .

כל תלמיד עובר במהלך הקורס מבחנים דיאגנוסטיים ממוחשבים, המאתרים את נקודות החוזק והחולשה שלו בכל נושאי המבחן הפסיכומטרי. על סמך תוצאות המבחנים בונה המדריך לכל תלמיד תוכנית לימודים אישית הכוללת חוברות תרגול ממוקדות, הכוונה בשיעורי הבית, הפניה לתרגול ייעודי באינטרנט וזימון למפגשים אישיים וקבוצות עבודה.

המעקב אחר ההתקדמות של התלמיד לאורך הקורס מבטיח כי גם תלמיד עם ציון התחלתי נמוך ("כי בבי"ס לא אהב מתימטיקה" או שהחומר לא מספיק טרי בראשו), אשר יש לו את היכולת, יוכל להגיע לציון גבוה ביותר.

חומרי הלימוד האיכותיים, המקיפים והמעודכנים ביותר בשוק

קידום מציעה את המגוון הרחב ביותר של ספרי לימוד, תרגולים ושאלות מבין כל מכוני ההכנה, וזה בדוק!

במסגרת תוכנית הלימודים האישית ניתנות חוברות נוספות הכוללות תירגול ממוקד בנושאים שונים.

על מלאכת הכתיבה מופקדת מחלקת המחקר והפיתוח של החברה, העוקבת באופן שוטף אחר המגמות והשינויים החלים בבחינה ומעדכנת את חומרי הלימוד בהתאם, כך שלתלמידים שלנו לא תהיינה הפתעות.

סביבת לימודים אישית באינטרנט

כדי שתוכל לדעת בדיוק איפה אתה עומד, וכדי שהמדריך יוכל לכוון אותך במה להשקיע מזמנך ולהתמקד, פיתחנו עבורך סביבת תרגול ומעקב אישיים באינטרנט.

לאורך כל הקורס תוכל לתרגל ולראות את ההתקדמות שלך בדף הבית הייחודי לך, המכיל את תוצאות הבחנים שעשית בכיתה, ביצועיך בשיעורי הבית ובתרגול האינטרנטי, ואת הנושאים שעוד נותרו לך ללמוד.

התרגול באינטרנט מותאם אישית על פי הנושאים השונים ולפי לחצי זמן שונים בהתאם להכוונת המדריך.

המשוב שתקבל אינו תשובות הניתנות אוטומטית על ידי המחשב, אלא על ידי המדריך שלך, המכיר אותך ואת יכולותיך ומכוון אותך במה להתמקד על סמך ביצועיך במהלך הקורס וקצב ההתקדמות שלך.

בכל המחקרים שאנו עושים תלמידים מציינים שהתרגול והמעקב באינטרנט הם אחד מהכלים החשובים שעזרו להם להתכונן לבחינה.

תוכנית לימוד אוצר מילים

זה לא סוד שחלק גדול מההצלחה בפסיכומטרי תלןי בתרגול מושכל ואפקטיבי של אוצר המילים. לכן פיתחנו בקידום בעזרת טכנולוגיה מתקדמת מגוון תוכנות לימוד שמתאימות את התרגילים, המילים, היעדים ואפילו את המשחקים להתקדמות האישית שלך.

לא משנה באיזה תוכנה תבחר בהתאם למה שנוח לך - באינטרנט, בסלולרי או בנגן MP3, התוכנה תנחה אותך באילו מילים כדאי לך להתמקד, איפה כדאי להשקיע זמן נוסף ולאן אתה צריך להתקדם על מנת להוציא את הציון המקסימלי שלך, כדי שתוכל להיות מי שאתה רוצה להיות.

מרכזי למידה לרשותך

לאורך כל הקורס, יעמדו לרשותך כיתות שיעורי בית עם מדריך צמוד.

בין אם אתה תלמיד שמעדיף לקבל תשובות תוך כדי הכנת שיעורי הבית ובין אם אתה פשוט זקוק למקום שקט ללמוד בו, כיתות שיעורי הבית מאפשרות לך לעבוד כמו בבית אבל עם נוכחות מדריך זמין לשאלותיך בכל רגע נתון.

תלמיד קידום
אם זו כניסתך הראשונה לאתר יש להזין בשם המשתמש ובסיסמה את מספר תעודת הזהות שלך.